Sünnipäevad
Tere tulemast Mänguplaneeti!


Mänguplaneedi mängutoas oled justkui  kosmoses, kus võid ronida seiklusrajal, otsida läbipääsu labürindis ning hüpata julgelt batuudil. Laval saad tunda ennast tõelise tähena ja tantsida diskorütmides valgusmuusika taustal. Kosmoses saab liikuda väga veidrate sõiduvahenditega, seetõttu kihutavad Planeedi toas ringi vaid erilised liikurid. Lauamängusõbrad saavad võistelda õhuhokit, lauajalgpalli või lauatennise mängides. Põnevust pakuvad kindlasti ka telekamängud X-Box Kinect ja Sony Playstation autoralli. Üle 6.a lastel on suurepärane võimalus ka rulluiskudel mõnusalt rullitada!
Jooksu ja mänguruumi on kokku üle 300m2. Usu, kõik see on vahva!
Täiskasvanud külalistele on mängutoas suur mõnus diivaninurk.

Väiksemate külaliste tarbeks on ka vahva pallimeri liumäega ning pisemad sõiduvahendid.

 

Kõigi sünnipäevaliste toimetusi jälgivad kunstnik Hege Runneli maalitud sõbralikud kosmoseufod.

Valgusmuusikaga laste disko korraldamine on meil tasuta ja lapsevanem paneb ise sobiva CD plaadimängijasse. Meil on olemas valik CD-plaate, kuid soovitame vajadusel lapse lemmikmuusika kaasa võtta. Samuti saab  muusikakeskuse ühendada telefoni, arvuti või mälupulgaga.
NB! Valgusdisko on efektsem õhtustel aegadel, kuid ka päeval saab valgusvihus keerutada.

Köögis on kasutusvalmis kohvimasin, veekeetja, mikrolaineahi, kausid, kandikud, mahlakannud, tordilabidas, sõel, nuga, lillevaasid, majap.paber jne.

Mängutoas korraldatakse ainult Teie lapse sünnipäeva, millest võtavad osa ainult Teie lapse külalised - parimad sõbrad ja tuttavad. Mänguplaneedis võid sünnipäevale kutsuda nii palju külalisi, kui soovid!


Pidu kestab 3h, ettevalmistusi tegema oled oodatud 15.min varem. Lahkuda palume õigeaegselt.

NB! Mänguplaneedis ei tohi kasutada vulkaanküünlaid!!!


Kui soovid broneerida sünnipäevapidu, siis seda saab teha kõige mugavamalt broneerimiskalendris  e-posti aadressil: info@manguplaneet.ee